O nas

Polski-Sport.pl to serwis informacyjny skupiający się każdego dnia na najważniejszych dyscyplinach sportowych, które elektryzują polskich kibiców. Dostarczamy newsy i artykuły sportowe, prezentujemy zapowiedzi wielu wydarzeń, informujemy również o transmisjach telewizyjnych oraz internetowych.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszystkich najważniejszych informacji ze świata sportu, dzięki którym będą mogli śledzić zmagania na polskich i światowych arenach, wyposażeni w niezbędne fakty oraz ciekawostki. Jednocześnie chcemy się dzielić swoim spojrzeniem oraz opiniami na temat sportu, który nie zawsze jest po prostu czarno-biały.


Informacje o serwisie Polski-Sport.pl

Łączy nas pasja do sportu

Wszyscy znamy ten dreszczyk emocji, kiedy nasi ulubieni sportowcy wychodzą na światowe areny, by mierzyć się z najlepszymi. Nam to uczucie towarzyszy nieustannie! Naszą pasją postanowiliśmy więc podzielić się z innymi. Zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje z przeróżnych dyscyplin. Na kogo zwrócić uwagę? Gdzie obejrzeć długo wyczekiwany mecz? Kiedy odbywają się ważne zawody z udziałem polskich sportowców? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? To wszystko na łamach Polski-Sport.pl.

W zamiłowaniu do sportu łączy nas to, co najważniejsze – kibicowanie naszym bohaterom na wszystkich stadionach, torach i boiskach. Śledzimy najważniejsze wydarzenia sportowe na całym świecie, przy okazji akcentując w nich obecność sportowców z naszego kraju. Pod naszą stałą obserwacją znajdują się takie dyscypliny jak piłka nożna, tenis, siatkówka, piłka ręczna, sporty walki, lekka atletyka. Bacznie przyglądamy się również nieco mniej i bardziej popularnym sportom.

Dlaczego warto nam zaufać? Podczas przygotowywania wszystkich treści na Polski-Sport.pl kierujemy się zasadami rzetelności oraz dbałości o szczegóły. Dodatkowo do niemal każdej publikacji dołączamy materiały wideo lub fotograficzne, które zwiększają atrakcyjność oraz autentyczność prezentowanych informacji. Wyróżnia nas również fakt, że jednym z naszych celów jest dostarczenie informacji o sukcesach Polaków w mniej popularnych dyscyplinach sportowych, które często są pomijane przez media głównego nurtu.

Oprócz publikowania newsów sportowych zależy nam na tym, aby nieustannie rozwijać kategorię unikalnych treści opartych o wiedzę, doświadczenie oraz opinie naszych doświadczonych autorów. Zespół serwisu Polski-Sport.pl tworzą ludzie związani z mediami sportowymi i nie tylko już od wielu lat. Przez lata swojej pracy wypracowali wysokie standardy pracy oparte przede wszystkim na uczciwym traktowaniu swoich czytelników.

Historia serwisu

Polski-Sport.pl zadebiutował w 2014 roku dzięki grupie pasjonatów, którzy od początku działalności codziennie starali się dostarczać najważniejsze wiadomości ze świata sportu oraz autorskie materiały, które do dziś można znaleźć w naszych archiwach. W pierwszym kwartale 2021 roku serwis przeszedł transformację wizualną, prezentując nowe logo oraz nową wersję strony głównej.

Zespół

Cała redakcja pracuje na to, aby dostarczać czytelnikom Polski-Sport.pl treści odpowiedniej jakości, wolne od szokujących i wprowadzających w błąd nagłówków.

Bartosz Krajewski - redaktor prowadzący
Adam Buciński - redaktor
Igor Wiśniewski - redaktor
Mirosław Podgórski - redaktor
oraz współpracownicy

Poznaj pełny skład redakcji Polski-Sport.pl

Najnowsze

SOCIAL MEDIA

Artykuły ze strony www.johnnybet.com