O nas

Wszyscy znamy ten dreszczyk emocji, kiedy nasi ulubieni sportowcy wychodzą na światowe areny, by mierzyć się z najlepszymi. Nam to uczucie towarzyszy nieustannie! Naszą pasją postanowiliśmy więc podzielić się z innymi. W ten sposób działa polski-sport.pl: zbieramy w jednym miejscu najważniejsze informacje z przeróżnych dyscyplin, które elektryzują polskich kibiców! Naszą misją jest, by każdy fan sportu mógł znaleźć informacje o swoich ulubionych zawodnikach i ukochanych drużynach w jednym miejscu. Na kogo zwrócić uwagę? Gdzie obejrzeć długo wyczekiwany mecz? Kto ma największe szanse na zwycięstwo? To wszystko na polski-sport.pl.

A jak łatwo się przekonać – kibicowanie nie musi opierać się wyłącznie na sloganie „nic się nie stało”. Na wielu polach nasi herosi dają z siebie wszystko, a my informujemy o ich wysiłkach. Choć mamy w pamięci małyszomanię i cieszymy się z każdego gola Roberta Lewandowskiego, to nie ograniczamy się tylko do nich. Piszemy właśnie po to, abyście i Wy mogli zagłębić się w bogaty świat sportu.

W zamiłowaniu do sportu łączy nas to, co najważniejsze – kibicowanie naszym bohaterom na wszystkich stadionach, torach i boiskach. Śledzimy na bieżąco to, co najważniejsze w polskim sporcie: krajowe rozgrywki przeróżnych dyscyplin, rezultaty polskich zawodników i polskich drużyn za granicą… ale nie tylko! Obserwujemy wnikliwie piłkę nożną, siatkówkę, boks, skoki narciarskie, siatkówkę i wiele, wiele innych! Dostarczamy informacji dotyczących wydarzeń sportowych z całego świata, które polskiemu kibicowi są bliskie.

Nasza redakcja składa się pasjonatów, którzy zawsze trzymają rękę na pulsie sportowych wydarzeń. Jeśli podobnie jak my kochasz sport, masz lekkie pióro i chcesz rozwijać się w fajnej redakcji pod okiem doświadczonych dziennikarzy, napisz do nas na redakcja@polski-sport.pl.

Przekonaj się sam, jak wiele dzieje się w sporcie!

Najnowsze

SOCIAL MEDIA