Redakcja

Nasi autorzy od 2014 roku wypełniają misję serwisu Polski-Sport.pl, która opiera się na dostarczaniu informacji dotyczących wydarzeń sportowych z całego świata bliskich polskiemu kibicowi. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszystkie treści na naszych łamach tworzą prawdziwi pasjonaci sportu.

Skład redakcji Polski-Sport.pl

Bartosz Krajewski, redaktor prowadzący - strona autora

Swoją przygodę z przygotowywaniem newsów, artykułów oraz wywiadów rozpoczął około 15 lat temu. Wówczas poruszał przede wszystkim tematykę sportu elektronicznego na największych stronach w Polsce. Tworzył również własne blogi, gdzie pisał o klasycznym sporcie - przede wszystkim o piłce nożnej oraz siatkówce. Wielokrotnie poruszał również tematykę lifestyle'ową oraz społeczną. W przeszłości odpowiadał za media społecznościowe Polskiego Związku Piłki Siatkówek (Polska Siatkówka). Obecnie odpowiada za funkcjonowanie serwisu Polski-Sport.pl. Szczególnie fascynuje się wspomnianą piłką nożną. Do jego stałych czynności należy oglądanie polskiej Ekstraklasy, Premier League oraz pucharów europejskich. W wolnych chwilach DJ muzyki elektronicznej, który lubi się schronić w poznańskim undergroundzie.

Adam Buciński, redaktor - strona autora

Poznaniak z wyboru, ostrołęczanin z przypadku. Z mediami internetowymi związany już od ponad dekady. Serwis Polski-Sport.pl współtworzy od marca 2022 roku. Miłośnik stadionowych opraw, który dobrze czuje się w kibicowskim rozgardiaszu. Nie tylko tym piłkarskim. Jeden z ojców założycieli tajnego stowarzyszenia "Kuglarzy".

Igor Wiśniewski, redaktor - strona autora

W 2007 roku pierwszy raz zobaczył występ Cristiano Ronaldo w barwach Manchesteru United. Od tego czasu jest na dobre i na złe z Czerwonymi Diabłami. Postać Sir Alexa Fergusona natchnęła go do spróbowania swoich sił w roli trenera. W 2022 roku rozpoczął przygodę z treningiem najmłodszych kategorii wiekowych od skrzata do młodzika. Po zebraniu doświadczenia w pracy z dziećmi trafił do projektu SMS APR Opalenica. Od sezonu 2023/2024 współpracuje przy zespole U16 jako asystent trenera i analityk. W serwisie Polski-Sport.pl odpowiedzialny za artykuły o piłce nożnej i zakłady bukmacherskie. W każdej chwili towarzyszy mu muzyka wszelakiego gatunku. Najciekawsze odkrycia kolekcjonuje na płytach winylowych.

Mirosław Podgórski, redaktor - strona autora

Pasjonat sportu w każdej postaci. Od najmłodszych lat śledzi poczynania polskich sportowców we wszystkich możliwych dyscyplinach. W serwisie Polski-Sport.pl zajmuje się przygotowaniem zapowiedzi i analiz meczów oraz relacjonuje bieżące wydarzenia. W przeszłości zawodnik amatorskiego klubu piłkarskiego, obecnie jego wiceprezes. Kibic Realu Madryt.

Grzegorz Kordylas, współpracownik - strona autora

Obecnie autor artykułów prasowych i publikacji na temat geopolityki, państw Bliskiego Wschodu i Afryki, konfliktów zbrojnych i przestępczości międzynarodowej. Wcześniej redaktor sportowy zajmujący się ligą NBA. Lubi przygotowywać publikacje, które przez pryzmat sportu ukazują szerszy kontekst społeczny. (Psycho)fan Realu Madryt i Lecha Poznań, ale potrafi dogadać się z fanami FC Barcelony i Legii Warszawa.

Michał Burczok, współpracownik - strona autora

Najnowsze

SOCIAL MEDIA