Strona główna Bez kategorii Kolejna porażka BBTS-u Bielsko Biała

Kolejna porażka BBTS-u Bielsko Biała

0

W 15 kolejce PlusLigi Lotos Trefl Gdańsk podejmował BBTS Bielsko Biała. Dzięki wygranej za 3 punkty zawodnicy z pomorza utrzymali się na ósmej pozycji w tabeli.

Na początku pierwszej partii prowadzenie w pierwszej partii wyszli gospodarze(6:3). Dzięki udanej serii zagrywek siatkarze BBTS-u przejęli prowadzenie(8:11). Przez resztę seta zawodnicy z Bielska Białej utrzymywali przewagę(16:21). Po przerwie dla trenera Andrei Anastasiego zawodnicy próbują wrócić do gry(20:23). Pomimo pogodni za wynikiem Gdańsk przegrywa seta po udanym ataku zawodnika BBTS-u (22:25).

Drugi set rozpoczął się grą ,,punkt za punkt”(11:11). Zawodnicy z BBTS-u wyszli na jedno punktowe prowadzenie(14:15). Goście do końcówki seta utrzymywali jedno punktową przewagę(19:20). Dzięki fantastycznej grze Damiana Schulza Lotos uzyskał prowadzenie(23:21). Trener gości poprosił o przerwę, której już nie ma. Czerwona kartka za opóźnianie gry dała gdańszczanom ostatni punkt tego seta(25:21)

W trzeciej partii dzięki ustawianiu skutecznego bloku na prowadzenie wychodzi Lotos Trefl Gdańsk(5:2). Kolejne punkty zdobyte przez gospodarzy dzięki skutecznej grze w ataku(15:12). Dobra zagrywka zawodników Lotosu i wychodzą na coraz większe prowadzenie(21:16). Zepsuta zagrywka Kwasowskiego zakończyła trzecią partię(25:19)

W kolejnym secie szybkie prowadzenie uzyskali siatkarze z Gdańska(7:3). Gra toczyła się ,,punkt za punkt” co pozwoliło zawodnikom Lotosu Trefl utrzymać przewagę(15:9). Skuteczne kontry gdańszczan pozwoliły im na podwyższenie prowadzenia(21:13). Mecz jak i seta zakończył Bartłomiej Grzechnik psując zagrywkę(25:14)

Lotos Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała 3:1(22:25,25:21,25:14)

MVP:Damian Schulz

Lotos Trefl Gdańsk: Grzyb, Schulz, Paszycki, Mika, Hebda, Masny, Majcherski (libero)

BBTS Bielsko-Biała: Gaca, Storożiłow, Siek, Janeczek, Vemić, Lipiński, Czauderna (libero)