Strona główna Siatkówka NIEOFICJALNIE: Bartosz Kurek zmieni ligę?!

NIEOFICJALNIE: Bartosz Kurek zmieni ligę?!

0
fot.: fivb.com

Wszystko wskazuje na to, że po roku spędzonym we Włoszech polski atakujący obierze całkiem nowy kierunek. Jak donoszą włoskie media, Kurek najbliższy sezon rozegra w Chinach.

Nie tak dawno manager Bartosza Kurka, Jakub Michalak powiedział Przeglądowi Sportowemu, że szanse na pozostanie Polaka w Vero Volley Monza są niewielkie. – Bartek na pewno nie zostanie w Monzie. W lidze włoskiej wskoczył już na swój najwyższy poziom i włoski klub nie był w stanie go zatrzymać. Ma kilka propozycji z Rosji, Italii a także z lig azjatyckich.

Włoski portal volleyball.it dotarł do informacji, według których MVP MŚ 2018 będzie reprezentował barwy jednego z chińskich zespołów, na razie nie wiadomo jednak którego. Jeśli transfer zostałby sfinalizowany, byłby to pierwszy raz Bartosza Kurka w rozgrywkach azjatyckich. W 2016 roku atakujący był bliski gry dla japońskiego JT Thunders, jednak umowa została rozwiązana przed rozpoczęciem sezonu za porozumieniem stron.

Dla Vero Volley Monza Kurek zdobył 358 punktów w 19 spotkaniach, ostatecznie jego drużyna zakończyła rywalizację na 9. miejscu w tabeli SuperLegi. 31-latek ma na swoim koncie występy w ligach polskiej, rosyjskiej, tureckiej i włoskiej.

Źródło: Przegląd Sportowy

http://credit-n.ru/offers-zaim/ezaem-zaim-online-za-15-minut.html

Komentarze