Strona główna Siatkówka PlusLiga PlusLiga: Trenerska karuzela dalej trwa?

PlusLiga: Trenerska karuzela dalej trwa?

0

Czyżby szykowała się kolejna wielka zmiana, tym razem na ławce trenerskiej w zespole Asseco Resovii Rzeszów? Z nieoficjalnych doniesień wiadomo, że Piotr Gruszka ma zostać zwolniony z pełnienia funkcji pierwszego trenera, a jednym z zainteresowanych nowym stanowiskiem ma być m.in. Daniel Castellani!

Asseco Resovia Rzeszów, do niedawna jeden z czołowych klubów naszych rodzimych rozgrywek, od dwóch sezonów przeżywa wyraźny kryzys. Seria pięciu porażek z rzędu oraz bezdyskusyjna dominacja podopiecznych Slobodana Kovaca w ostatnim plusligowym spotkaniu, bez najmniejszego wątpienia przechyliła szalę goryczy. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że w Asseco Resovii Rzeszów szykują się w najbliższych dniach duże zmiany, gdyż rzekomo Piotr Gruszka ma zostać zastąpiony na stanowisku pierwszego trenera. Polak, który miał w końcu wyprowadzić rzeszowian na spokojne wody, przywracając dobre imię klubu, niewątpliwie poległ, nie umiejąc udźwignąć ogromnego ciężaru powierzonego zadania. Jednym z zainteresowanych jest m.in. argentyńczyk Daniel Castellani, wcześniej trener Skry Bełchatów w latach 2006-2009 oraz Reprezentacji Polski Mężczyzn w latach 2009-2010.

Ani klub ani Gruszka nie komentują sytuacji. Czekamy na oficjalny komunikat z ich strony. http://credit-n.ru/offers-zaim/ezaem-zaim-online-za-15-minut.html

Komentarze