Strona główna Siatkówka PlusLiga Srebrny medalista Uniwersjady zamyka skład Cuprum Lubin!

Srebrny medalista Uniwersjady zamyka skład Cuprum Lubin!

0
foto: Paweł Skraba / PZPS

Młody przyjmujący reprezentacji Polski, która zdobyła srebrny krążek na tegorocznej Uniwersjadzie w Neapolu, Bartłomiej Lipiński, zasilił szeregi Cuprum Lubin. Tym samym jest ostatnim ogłoszonym przez zarząd “Miedziowych” zawodnikiem na sezon 2019/20.

Wychowanek warszawskiego KS Metro i SMS-u Spała reprezentował w swojej seniorskiej karierze barwy AZS-u Częstochowa, BBTS-u Bielsko-Biała, a także włoskiego Pallavolo Azzurra Alessano. 22-latek dołączył do dolnośląskiego klubu po wygaśnięciu jego kontraktu w Chemiku Bydgoszcz.

Bardzo się cieszę, że od przyszłego sezonu będę reprezentował barwy Miedziowych. Dla mnie to kolejny krok w przód, możliwość dalszego rozwoju. Nasza drużyna będzie mieszanką młodości i doświadczenia, co zawsze zwiastuje coś ciekawego. W zespole Cuprum występuje kilku zawodników, których znam i z którymi miałem okazję grać w poprzednich sezonach. Mam nadzieję, że to wszystko sprawi, że nasza postawa na boisku będzie cieszyć zarówno nas, jak i kibiców i liczę na jak najlepsze miejsce w tabeli pod koniec sezonu – powiedział Lipiński.

Źródło wypowiedzi: www.ks.cuprum.pl

Komentarze