Kolejny blamaż Legii stał się faktem!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:55
19 lip 2014, 22:38

Legia Warszawa bo środowej kompromitacji w eliminacjach do ligi mistrzów, dziś ponownie nie dała swoim kibicom powodu do optymizmu! Na inaugurację rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy podopieczni Henninga Berga przegrali przy Łazienkowskie 3 z beniaminkiem- GKS-em Bełchatów 0:1!

Już w pierwszej połowie było widać męczących się zawodników z Warszawy w ataku pozycyjny, z kolei podopieczni trenera Karasia co jakiś czas groźnie kontratakowali, aż w końcu tuż przed przerwą po kapitalnym podaniu Mateusza Maka na pustą bramkę z dwóch metrów strzelił były zawodnik Lecha Poznań i Arki Gdynia, Bartosz Ślusarski.

W drugiej połowie Legia atakowała coraz groźniej, ale okazji miała jak na lekarstwo. Mimo że bełchatowscy piłkarze wręcz snuli się już po murawie to Legioniści nie potrafili stwarzać sobie żadnych klarownych sytuacji.

Wynik meczu już się nie zmienił i zapowiedzi piłkarzy Legii o zmazaniu plamy po środowej kompromitacji z St.Patrick się nie sprawdziły!

Legia Warszawa 0:1 GKS Bełchatów

Autor: Damian Wilary