Lech Poznań ukarany. Kibice nie zobaczą meczu z mistrzami Polski

29 lut 2024, 11:45

W niedzielę Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Starcie Dumy Wielkopolski z aktualnymi mistrzami kraju odbędzie się bez udziału fanów Kolejorza. Komisja Ligi postanowiła ukarać poznański zespół za skandaliczne zachowanie lokalnych kibiców.Kibice Lecha Poznań nie pojadą na mecz do Częstochowy

Kilka dni temu Lech Poznań mierzył się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. W pewnym momencie w stronę zawodnika gości Jehora Macenki rzucono z wysokości trybun dwie szklane butelki. Żadna z nich nie trafiła ukraińskiego piłkarza, ale nikt nie mógł mieć wątpliwości, że Kolejorz zostanie ukarany za zachowanie swoich kibiców.

Komisja Ligi co prawda nie opublikowała oficjalnie żadnego komunikatu w sprawie Lecha, ale o karze dla wielkopolskiego zespołu poinformował Raków Częstochowa. Mistrzowie Polski rozpoczęli bowiem sprzedaż dodatkowych biletów na niedzielny mecz z Kolejorzem. Pierwotnie wejściówki miały natomiast trafić do fanów z Poznania.

Dodatkowe miejsca na niedzielny mecz z Lechem! Jutro o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią bilety na miejsca przeznaczone dla kibiców gości. Ma to związek z zakazem wyjazdowym nałożonym przez Komisję Ligi na kibiców Lecha Poznańnapisał Raków w mediach społecznościowych.

Według niepotwierdzony informacji na tym się nie skończy. Media donoszą, że Lech Poznań za zachowanie swoich kibiców zapłaci dodatkowo 50 tysięcy złotych.Półfinały Pucharu Polski: Poznaliśmy uczestników. Kiedy losowanie?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA