1.liga: Hokejowy wynik w Tychach!

22 lis 2014, 15:22

Pogromem zakończyło się spotkanie 18. kolejki 1. ligi gdzie GKS Tychy mierzył się na swoim boisku z Sandecją Nowy Sącz! Goście rozbili rywala aż 7:2!

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku. Piłkarze z Nowego Sącza wygrali ją tylko 1:0 po bramce Elli, który już w 26. minucie zmienił Słabego. Jednak to co wydarzyło się w drugiej odsłonie zadziwiło chyba wszystkich. Najpierw Traore w 49. minucie podwyższył na 2:0. 11 minut później gospodarze złapali kontakt za sprawą Wodeckiego. Radość nie trwała jednak zbyt długo. Na przestrzeni 9 minut gospodarze stracili aż 3 gole! Najpierw dwoma trafieniami popisał się Falowski, a na 5:2 podwyższył Sufryn. Na pięć minut przed końcem szóstą bramkę zdobył Grzeszczyk. GKS odpowiedział jeszcze drugim gole, ale idealną klamrą wynik ustalił Ella.

Po 18 kolejkach GKS Tychy w tabeli jest przedostatni z 15 oczkami, z kolei Sandecja okupuje 13 lokatę.