Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga 1.liga: Remisy Dolcanu i Wisły. Nieciecza ponownie liderem!

1.liga: Remisy Dolcanu i Wisły. Nieciecza ponownie liderem!

0

Dziś rozegrano kolejne cztery spotkania piłkarskiej 1. ligi. W każdym z nich nie brakowało emocji, a o wynik musiały drżeć nawet drużyny z samego czuba tabeli!

Jako pierwsi na murawę wybiegli zawodnicy Dolcanu i olsztyńskiego Stomila. Był to chyba najciekawszy mecz tej kolejki, który obfitował w aż cztery gole! Po pierwszej połowie prowadzili piłkarze z mazowsza po bramce Luszkiewicza w 17. minucie. Po zmianie stron obraz meczu nie ulegał zmianie, a drugie trafienie dołożył Tomasz Chałas. Kiedy wszystkim wydawało się już, że wynik spotkania jest niezagrożony, do głosu doszli goście, którzy najpierw za sprawą Bierezowskiego strzelili kontaktową bramkę, a w doliczonym czasie gry remis uratował Skoba!

15. minut później rozpoczęło się spotkanie Chojniczanki z Wisłą Płock. Wynik tego spotkania został ustalony już do przerwy. Najpierw bramkę do gości zdobył Janus, a pięć minut później wyrównał Siemaszko i mecz zakończył się remisem 1:1.

Na 13:00 zaplanowano dwa ostatnie spotkania dnia. Olimpia Grudziądz na wyjeździe po bezbarwnym meczu pokonała GKS Tychy 1:0, a strzelcem jedynej bramki był Aleksander już w 9. minucie. Z kolei w drugim spotkaniu Termalica Bruk-Bet Nieciecza również 1:0 wygrała z drużyną Pawła Janasa- Bytovią Bytów po golu z 82. minuty Jareckiego.