Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa 51-urodziny trenera Górnika Zabrze

51-urodziny trenera Górnika Zabrze

0

Środa, 20 sierpnia to szczególny dzień dla Roberta Warzychy. Dzisiaj obchodzi on 51. urodziny, o czym pamiętał zarząd Górnika, współpracownicy i piłkarze. Do życzeń dołączone zostały okolicznościowe prezenty, między innymi tort, kwiaty i kosz pełen słodyczy.

Dyrektor sportowy Górnika został poproszony do Sali im. Jana „Bolka” Niesyty, gdzie była długa kolejka osób, w tym pracowników klubu, składających życzenia. Najważniejszy był prezent od piłkarzy.
 Myślę, że oni już dawno dali mi prezent. A tym prezentem była dobra gra, która doprowadziła ich na fotel lidera ekstraklasy – zaznacza Robert Warzycha.

Dyrektor sportowy zabrzańskiego klubu mówi przy okazji o obchodzeniu urodzin w USA, gdzie grał w Columbus Crew i był później szkoleniowcem.
– W Ameryce obchodzi się tylko urodziny, o imieninach nie ma mowy. W Polsce w różnych częściach kraju imieniny też się obchodzi. W Stanach to koledzy solenizanta zapraszają go na imprezę, którą organizują i finansują. U nas – odwrotnie, to solenizant zaprasza i organizuje takie imprezy – dodaje uśmiechnięty dyrektor sportowy klubu.

Warzycha tego nie powiedział, ale z pewnością wymarzonym prezentem na jego 51. urodziny byłaby sobotnia wygrana drużyny z Górnikiem Łęczna.

Źródło: Górnik Zabrze

Foto: Górnik Zabrze