Fiorentina remisuje, Błaszczykowski na ławce

31 sty 2016, 16:45

Fiorentina zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Genoą. Cały mecz z ławki rezerwowych obejrzał Jakub Błaszczykowski.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, gra toczyła się głównie w środku pola. Obie ekipy miały kilka okazji, jednak brakowało ostatniego podania lub wykończenia. Po gwizdku kończącym pierwszą połowę na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

W 50. minucie rywalizacji Genoa mogła wyjść na prowadzenia. Suso otrzymał piękne podanie na brzeg pola karnego i strzelił w kierunku bramki, ale jego uderzenie odbiło się od prawego słupka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

W tabeli Seria A Fiorentina po remisie w dzisiejszym meczu nadal zajmuje 3 miejsce. Genoa również nie spadła ani nie awansowała i obecnie zajmuje 16-stą lokatę w ligowej tabeli.