90 minut Krychowiaka, ale Sevilla znów gubi punkty!

9 lis 2014, 14:12

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny rozegrał 90 minut w ligowym meczu Sevilli przeciwko Levante, ale jego drużyna ponownie straciła punkty! Tym razem podopieczni Unai Emery’ego zremisowali na własnym stadionie z Levante 1:1.

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy w 31. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Vitolo. Niestety nie udało się dowieść tej skromnej zaliczki do końca, gdyż 10 minut przed końcem wyrównującą bramkę strzelił Casadesus i mecz zakończył się remisem 1:1.

Grzegorz Krychowiak po raz kolejny rozegrał całe spotkanie i po raz kolejny nie popełnił większych błędów. W tabeli Sevilla zajmuje aktualnie 5. miejsce, tracąc do prowadzącego Realu 4 punkty. Levante znajduje się w strefie spadkowej, na 18. pozycji.