Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Admir Kecap wzmocni Pogoń Szczecin?

Admir Kecap wzmocni Pogoń Szczecin?

0

Serb trenował pod okiem sztabu szkoleniowego Pogoni Szczecin w trakcie przygotowań do meczu z Piastem Gliwice. – Prawdopodobnie podpiszę kontrakt – powiedział w bośniackich mediach.

Jeżeli Admir Kecap dojdzie do porozumienia z Pogonią Szczecin będzie to dla niego pierwsza zagraniczna przygoda w karierze. 27-latek grał dotychczas wyłącznie w rodzinnym mieście Novi Pazar. Ma na koncie 155 oficjalnych meczów: 85 w Ekstraklasie, 65 na zapleczu i 5 w Pucharze Serbii. Brał udział w meczu reprezentacji narodowej z ligowcami wybranymi przez dziennikarzy.

Media w Bośni interesują się Kecapem ze względu na pochodzenie i spekulacje o jego transferze do FK Slavija Sarajewo. – Nikt z Sarajewa nie kontaktował się ze mną – zdementował Kecap w rozmowie z portalem scsport.ba. – Z pewnością byłby to wielki zaszczyt i przyjemność, gdyby tak wielki klub zainteresował się mną, jednak nie ma takiego tematu. Przebywam w Polsce i prawdopodobnie podpiszę tu kontrakt – dodał zawodnik testowany przez Pogoń Szczecin.