środa, 28 września, 2022

Andrei Ciolacu oficjalnie piłkarzem Śląska

Wczoraj pisaliśmy, że Rumun przechodzi testy medyczne i jest bardzo blisko przeprowadzki do Śląska Wrocław. Dzisiaj już oficjalnie został piłkarzem drużyny z Wrocławia. 

22-letni zawodnik podpisał kontrakt do czerwca 2016 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Przychodzę tu, by walczyć o mistrzostwo Polski. Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować karierę w drużynie Śląska Wrocław. Nadszedł czas na zmiany i uważam, że idealnie wybrałem kolejny klub, w którym będę grał – powiedział napastnik.

– Andrei to uniwersalny gracz, który może grać nie tylko jako napastnik, ale również jako skrzydłowy. Co więcej, ze względu na młody wiek jest bardzo rozwojowy. Cieszę się, że udało nam się podpisać z nim kontrakt jeszcze przed wyjazdem na zgrupowanie – skomentował Tadeusz Pawłowski.

Jego kontrakt z Rapidem Bukareszt został rozwiązany z winy klubu. Dzięki temu do Śląska mógł trafić jako wolny zawodnik.

Ciolacu grał ostatnio w Rapidzie Bukareszt. Podczas swojej kariery był również wypożyczony do drugoligowej CS Otepeni. W przeszłości występował też w młodzieżowych reprezentacjach Rumunii. Rumun jest wyceniany na 450 tysięcy euro.Podobne teksty

KomentarzeNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA