Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Bielik jednak nie dla Arsenalu ?

Bielik jednak nie dla Arsenalu ?

0

legiaSprawa transferu Krystiana Bielika zeszła na nowy tor. Siedemnastoletni pomocnik z Legii Warszawa pojechał do Hamburga jak informuje nas “Przegląd Sportowy” ,by zwiedzić centrum treningowe oraz porozmawiać z władzami  HSV. Nie oznacza to jednak by Arsenal z niego zrezygnował.

Czternasta drużyna Bundesligi jest bardzo zdeterminowana pozyskaniem młodego Polaka. Cena za Krystiana Bielika wynosi około 3 mln euro.Sprawa przesądzona ? Bielik w HSV ?  Nic bardziej mylnego – zawodnikiem Legii interesuje się również Arsenal ,którego przedstawiciel pojawi się we wtorek w Warszawie ,gdzie będzie negocjował z władzami ”Wojskowych”.

             – Krystian jest w Hamburgu. Niemcy są bardzo zdeterminowani. Dla nich pieniądze nie mają znaczenia, ale zobaczymy, jak potoczą się ostateczne rozmowy z Arsenalem. Im też zależy. Wiele razy widzieli Krystiana w akcji czy na treningach. Musimy się tylko dogadać, co do kwoty odstępnego, a to może nastąpić już w tym tygodniu. Tak, myślę, że sprawa transferu wyjaśni się już w ciągu następnych kilku dni – stwierdził w rozmowie z Przeglądem Sportowym Bogusław Leśnodorski prezes Legii.