Strona główna Piłka nożna Boban Jovic blisko przejścia do Wisły.

Boban Jovic blisko przejścia do Wisły.

0

Jak poinformował na konferencji prasowej prezes Wisły Kraków Robert Gaszyński klub jest bliski podpisania kontraktu z Bobanem Joviciem. Ten prawy obrońca występuje obecnie w NK Olimpija Ljubijana i jest wyceniany na 600 tys euro. Jednakże kontrakt zawodnika z obecnym klubem wygasa w czerwcu tego roku

. “Jesteśmy bardzo blisko, aby Boban został naszym zawodnikiem. Tego też nie ukrywałem, że był na liście piłkarzy, których przyjście wzmocniłoby zespół. Nie chcę komentować, czy będzie to za tydzień czy za kilka miesięcy. Obydwa scenariusze są możliwe. Jeśli rozważymy, kiedy byłby bardziej przydatny, to niewykluczone, że optymalnym momentem byłoby kolejne okno transferowe” – Robert Gaszyński Prezes Wisły Kraków. 

Prezes Wisły ustosunkował się także do sytuacji Emanuela Sarki w Wisłę  – “W Turcji bardzo często pojawiają się informacje wymagające weryfikacji. Czy zainteresowanie jest? Tak, jest. Natomiast, czy otrzymaliśmy jakąś ofertę? Proszę zwolnić mnie z odpowiedzi” zakończył Prezes.

Media w Słowacji informują iż do Polski może również zawitać kapitan Slovana Brastysława, Kristian Kolcak, Piłkarz występujący na lewej obronie jest wyceniany na 300 tys euro jednak i jemu kontrakt z klubem wygasa 30 czerwca. Nie podano jeszcze jakie konkretnie kluby są nim zainteresowane.