Championship: Derby County remisuje, Krystian Bielik na boisku

Aktualizacja: 26 sty 2023, 10:24
14 wrz 2019, 00:34

Derby County zremisowało na własnym boisku 1:1 z Cardiff City w meczu 7. Kolejki Championship. Pełne 90 minut w drużynie gospodarzy spędził Krystian Bielik. Drużyna Polaka po dzisiejszym meczu zajmuje 18. lokatę w ligowej tabeli.

Wynik spotkania otworzyli już w 6. minucie gospodarze za sprawą Scotta Malone’a. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, ponieważ rezultat ustalił już w 19. minucie Robert Glatzel po strzale z rzutu karnego. Pomimo iż na przestrzeni całego spotkania Derby wyraźnie przeważało pod względem posiadania piłki, nie było w stanie udokumentować tej przewagi większą liczbą strzałów od przeciwnika.

Według portalu sofascore reprezentant Polski został jednym z najlepiej ocenionych zawodników w swoim zespole z notą 7.0.

Drużyna Bielika zdołała zwyciężyć tylko jedno spotkanie z dotychczasowych siedmiu w tym sezonie i z niewielką przewagą dryfuje ponad strefą spadkową.