Strona główna Piłka nożna “Czerwony Szczęsny”, Piszczek i … Cibicki z asystą!!

“Czerwony Szczęsny”, Piszczek i … Cibicki z asystą!!

0

W środowych meczach Ligi Mistrzów, mieliśmy przyjemność oglądania trzech Polaków.

W meczu pomiędzy Arsenalem Londyn, a Galatasaray SK, wystąpił Wojciech Szczęsny, zagrał niestety tylko 60 minut, ponieważ właśnie wtedy został ukarany czerwonym kartonikiem, za faul na napastniku Galaty. Czerwona kartka dyskwalifikuje Wojtka na najbliższe spotkanie Arsenalu w LM, trzeba przyznać, że kara nałożona na Szczęsnego była w pełni zasłużona.

Natomiast Borussia Dortmund, na wyjeździe zmierzyła się z Anderlechtem Bruksela, bardzo dobre spotkanie rozegrał Łukasz Piszczek co udokumentował przepiękną asystą w 63 minucie spotkania do Adriana Ramosa! BVB pewnie pokonała Belgów 3:0.

Niespodziewanie Malmo pokonało na własnym stadionie Olympiakos 2:0! W 75 minucie na placu gry pojawił się debiutujący w LM Paweł Cibicki i już po kilku chwilach popisał się asystą! Bardzo przytomne zachowanie w polu karnym zostało wynagrodzone. Brawo!

W 18 meczowej Bayeru Leverkusen nie znalazł się natomiast Sebastian Boenisch, nie wiadomo jednak, czy absencja kadrowicza Nawałki jest spowodowana problemami zdrowotnymi, czy słabszą dyspozycją w ostatnim czasie.