Strona główna Piłka nożna Czy Szczęsny wróci do bramki Arsenalu !? JEST OKAZJA

Czy Szczęsny wróci do bramki Arsenalu !? JEST OKAZJA

0

Czy Wojciech Szczęsny po wpadkach w meczu z Southamptonem oraz ”pyskówce” do Wengera po meczu oraz rzekomym paleniu papierosa (jak to donoszą media) wróci do bramki Kanonierów? Z wywiadu menadżera Arsenalu wygląda na to, że to możliwe.  Jest dziś do tego okazja!

 

Arsenal – Stoke (godz. 14.30)

 

Czy Wojciech Szczęsny wróci do bramki Arsenalu – to najważniejsze pytanie przed meczem ze Stoke, które w tabeli zajmuje 11. pozycję. “Kanonierzy” wygrali trzy z ostatnich pięciu meczów, ale w poprzedniej kolejce po fatalnym meczu ulegli Southampton. Wojciech Szczęsny popełniał błędy ,po których padały bramki czy też przeciwnicy mieli dobre okazję do strzelenia gola.  Po meczu miał zdenerwować się na Wengera i powiedzieć mu do słuchu ,a żeby tego było mało media twierdzą, że Wojciech potem palił papierosy.

Wydaje się być ”pozamiatane”, aczkolwiek w jednym z ostatnich wywiadów Arsene Wenger mówi wyraźnie, iż Szczęsny przeprosił i między nimi wszystko dobrze. Powiedział -”Wojciech to przecież poważny facet”. Byćmoże Francuz da szansę bramkarzowi reprezentacji Polski szansę w dzisiejszym meczu z Stoke City!