Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Darko Jevtić na dłużej w Lechu!

Darko Jevtić na dłużej w Lechu!

0

Jevtić dołączył do “Kolejorza” w lipcu na roczne wypożyczenie z FC Basel. Szwajcar jednak zaakceptował warunki indywidualnego kontraktu i zdecydował się na zmianę barw klubowych. Podpisał on 3.5 letni kontrakt, a więc zostanie on w Poznaniu do końca sezonu 2017/2018.

– Nie ukrywam, że obawialiśmy się o przyszłość Darko w Lechu Poznań. Jesienią zrobił na nas bardzo dobre wrażenie i bardzo chcieliśmy go zatrzymać. Udało nam się osiągnąć porozumienie z FC Basel i możemy już spać spokojnie. Chyba możemy powiedzieć, że co na przełomie listopada i grudnia wydawało się niemożliwe, stało się możliwe i to nasz wielki sukces – cieszy się Piotr Rutkowski, wiceprezes Kolejorza.

Bardzo zadowolony ze Szwajcara jest także trener Lecha Maciej Skorża. Jesienią Jevtić zagrał w 24 meczach i strzelił w nich 6 bramek. W minionej rundzie Darko był jednym z najlepszych piłkarzy “Kolejorza”.

– Mam sporo frajdy ze współpracy z tym zawodnikiem. Z każdą rundą kibice będą mieli coraz więcej przyjemności z jego gry – mówił jeszcze w grudniu szkoleniowiec poznańskiej drużyny. Zdania nie zmienił.

Źródło: lechpoznan.pl/własne