Darmowe Zakłady i Typy Bukmacherskie na mundial 2022. Walcz o nagrody i pieniądze!

Aktualizacja: 8 lut 2023, 19:51
17 lis 2022, 00:45

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Katarze zostało już zaledwie kilka dni. Dla wszystkich osób zainteresowanych piłką nożną zbliża się magiczny czas. Każdego dnia rozgrywane będą spotkania najlepszych reprezentacji narodowych na świecie. Wielka impreza jest idealną okazją na sprawdzenie się w typowaniu tych pojedynków. Liga Typerów Polski-Sport.pl to odpowiednie miejsce na sprawdzenie się na tle innych graczy. Platforma JohnnBet przygotowała darmowe zakłady i typy bukmacherskie na mundial w Katarze.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mistrzostwa Świata w Katarze

Mundial w Katarze wywołuje ogromne kontrowersje, więc oczy całego świata szczególnie będą zwrócone na wydarzenia w najbogatszym państwie świata. Każdy musi zdawać sobie sprawę z tego, że będzie to impreza zdecydowanie inna niż poprzednie mistrzostwa.

Cała otoczka wokół rozgrywek będzie odbiegać od tego, do czego przyzwyczaiły nas mundiale w innych państwach. Zaczynając od infrastruktury stworzonej specjalnie na potrzeby tego wydarzenia, a kończąc na terminie rozgrywania mistrzostw.

Jak duży wpływ będzie miało to na piłkarzy, którzy staną w szranki na nowopowstałych stadionach? MŚ w Katarze to spektakularny eksperyment zarówno dla uczestników, jak i kibiców. Bez wątpienia będziemy świadkami niejednej niespodzianki, które w innych okolicznościach mogłyby się nigdy nie wydarzyć.

Jest jednak sposób, aby się na to odpowiednio przygotować i dodatkowo powalczyć o wartościowe nagrody. Czytaj dalej i sprawdź, jak możesz zamienić swoje typy bukmacherskie na nagrody.

Stadium 974
Stadion 974 – to na nim reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz na MŚ 2022 z Meksykiem. Fot. Fitria Ramli / Shutterstock.com

Typy Bukmacherskie na mundial 2022

Liga Typerów dostępna w serwisie Johnnybet.com zrzesza społeczność zainteresowaną zakładami i typami bukmacherskimi. Użytkownicy mogą brać udział w wielu konkursach i walczyć o nagrody rzeczowe oraz finansowe. Biorąc udział w naszej lidze typerów, walczysz o nagrody, których pula wynosi 5000 zł. Jednocześnie stajesz się uczestnikiem globalnego konkursu z pulą nagród w wysokości 30,000 euro!

Z okazji nadchodzącego piłkarskiego święta, JohnnyBet przygotował specjalną zakładkę – Mistrzostwa Świata 2022 Zakłady. Znajdziecie w niej ofertę przygotowaną pod zbliżający się mundial w Katarze. Ambasadorem akcji został Patrick Kluivert. Były reprezentant Holandii oraz takich klubów jak Ajax Amsterdam i FC Barcelona rozpoczął kilka dni temu współpracę z JohnnBet.

Zakładka na mistrzostwa świata to wszystko, co jest niezbędne do skutecznego typowania. Najważniejsze informacje o spotkaniach, wartościowe typy bukmacherskie na mundial oraz porady ekspertów. Każdy Typer doskonale wie, że przed postawieniem swoich pieniędzy warto przeprowadzić odpowiednią analizę.

analiza ASENLV
analiza Typera roku 2022

JohnnyBet udostępnia ponadto analizy spotkań piłkarskich, przygotowywane przez najlepszych typerów globalnej ligi z poprzednich lat. Społeczność w Lidze Typerów ma możliwość wymieniania się swoimi spostrzeżeniami oraz udostępniania analiz i typów bukmacherskich.

Dzięki temu możesz brać udział w konkursach, obstawiając mecze piłkarskie (i nie tylko) bez żadnego wkładu pieniężnego i rywalizując o realne nagrody!

Darmowe Zakłady Bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 – wyjście z grupy

W Lidze Typerów JohnnyBet znajdziecie zakłady na wszystkie mecze na mundialu, ale to nie wszystko! Przygotowano także kursy bukmacherskie na wyjście z grupy każdej z drużyn. Masz swoich faworytów i dobrze wiesz, kto zagra w fazie pucharowej? Świetnie, jeśli jednak wciąż masz wątpliwości, to obok kursów znajdziesz procentowe prawdopodobieństwo przygotowane dla naszych użytkowników.

Na przykładzie grupy C możemy zobaczyć, że to Argentyna jest typowana do zajęcia pierwszego miejsca i pewnego awansu do następnej fazy. Znacznie ciekawiej robi się, gdy spojrzymy na rywalizację między Polską i Meksykiem. Prawdopodobieństwo awansu obu drużyn jest bardzo zbliżone i już we wtorek 22 listopada przekonamy się, kto zrobi krok w stronę fazy pucharowej.

Do rozegrania pierwszego meczu na Mistrzostwach Świata 2022 pozostały 4 dni. Już teraz warto sprawdzić kursy i typy bukmacherskie na to wydarzenie. W zakładce Mistrzostwa Świata 2022 Zakłady znajdziecie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do rozpoczęcia gry.

Konkursy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze

Każdy obstawiony zakład bierze udział w rywalizacji Ligi Typerów o pulę nagród 30 000 euro. To jednak nie wszystko, na mundial w Katarze uruchomiono także konkursy bukmacherskie oraz prywatne ligi specjalnie na Mistrzostwa Świata 2022.

World Cup 2022 – to specjalna liga, w której będą liczyć się tylko zakłady postawione na mundial. W puli nagród dodatkowo znalazło się 2000 euro, więc jest o co grać. Jeśli chcesz powalczyć o te nagrody, to wystarczy zarejestrować się w serwisie johnnybet.com i dołączyć do ligi z kodem WC2022. 

Ambasadorem Ligi Typerów JohnnyBet.com został Patrick Kluivert, także zwycięzca rywalizacji w prywatnej lidze na mundial oprócz nagrody pieniężnej otrzyma także podpisaną koszulkę Kluiverta.

liga prywatna WC2022
liga prywatna WC2022

Drugim konkursem będzie tzw. Betting Competition. W tej rywalizacji będzie liczyć się właściwe wytypowanie wyników spotkań w regule 1×2. Oznacza to, że naszym zadaniem będzie poprawne wskazanie zwycięzcy lub remisu. W puli nagród umieszczono 5000 euro + koszulkę z autografem naszego ambasadora.

Dla naszych Typerów udostępniono sporo możliwości na zdobycie ciekawych nagród i świetną zabawę przy typowaniu Mistrzostw Świata w Katarze. Teraz nie pozostało Wam nic innego jak rozpoczęcie gry w Lidze Typerów. Sprawdźcie swoje umiejętności na tle graczy z całego świata i przekonajmy się, kto zostanie najlepszym Typerem.

Możesz brać udział w tylu konkursach i być członkiem tylu lig prywatnych ilu chcesz. Jeśli chcesz też dołączyć do Ligi Typerów Polski-Sport.pl kliknij w link i po rejestracji wpisz kod dostępu: 0SANBR.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Katar – Ekwador (20.11): Zakłady i Typy Bukmacherskie. Gospodarze zdobędą punkty w meczu otwarcia na mundialu?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA