Drużyna Fabiańskiego za burtą!

24 sty 2015, 16:21

Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce sensacyjnie odpadło z rozgrywek Pucharu Anglii! Polak nie popełnił większych błędów, a jego drużyna niespodziewanie przegrała z 1-ligowym Blackburn Rovers 3:1!

Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami. Goście od 21 minuty prowadzili 1:0 po bramce Sigurdsona. Radość Swansea nie trwała jednak długo. Już dwie minuty później Chris Taylor doprowadził do remisu.

W drugiej połowie najpierw Rudy Gestede trafił na 2:1, a minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gości dobił Conway!

Blackburn Rovers – Swansea City 3:1 (1:1)
0:1 – Gylfi Sigurdsson 21′
1:1 – Chris Taylor 23′
2:1 – Rudy Gestede 78′
3:1 – Craig Conway 89′

Składy:

Blackburn Rovers: Simon Eastwood – Adam Henley, Shane Duffy, Matthew Kilgallon, Marcus Olsson, Chris Taylor, Lee Williamson (41′ David Dunn, 77′ Jordan Rhodes), Jason Lowe, Craig Conway, Tom Cairney, Joshua King (60′ Rudy Gestede).

Swansea City: Łukasz Fabiański – Angel Rangel, Jordi Amat, Kyle Bartley, Dwight Tiendalli, Tom Carroll (9′ Federico Fernandez), Jonjo Shelvey, Nathan Dyer, Gylfi Sigurdsson, Modou Barrow (62′ Jefferson Montero), Bafetimbi Gomis (77′ Nelson Oliveira).

Żółte kartki: Lee Williamson (Blackburn Rovers) oraz Nathan Dyer (Swansea City).

Czerwone kartki: Kyle Bartley /7′ za faul/, Gylfi Sigurdsson /90+2′ za faul/ (Swansea City).