Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Duda i Żyro zostają w Legii

Duda i Żyro zostają w Legii

0

Zarówno Ondrej Duda jak i Michał Żyro nie zostaną sprzedani zimą przez Legię Warszawa. 

Obaj piłkarze na Łazienkowskiej zostaną na pewno do lata. Warte przypomnienia jest to, że Napoli ma oferować za Dudę 8 mln euro, więc Słowak na pewno najbliższe pół roku, a może nawet rok pozostanie w Warszawie. Prezes Leśniodorski nie martwi się tym, że później mogą być oferowane za niego mniejsze pieniądze.

Sprawa podobnie ma się z Michałem Żyro. Polak zostaje do lata w Legii. Najprawdopodobniej w letnim okienku transferowym opuści on stołeczną drużynę.

– Ondrej Duda pogra w Legii przynajmniej pół roku, a może i rok. Nie obawiam się, że potem nie dostaniemy tylu pieniędzy. Słowak na 90 procent zostanie zimą przy Łazienkowskiej. Michał Żyro również. List rozsyłany po Europie? Gra rynkowa. Czarek Kucharski przyniósł list do redakcji, a „Piłka Nożna” go wydrukowała, choć inne gazety wcześniej odmówiły. To śmieszne… Pan Adam Godlewski mógł zadzwonić do mnie i też wysłałbym mu to pismo. Nie powinniśmy tego zrobić w takiej formule, ale jedna ze stu rzeczy w miesiącu musi głupio wyjść. Na pewno nie będziemy frajerami i nie będziemy płacili prowizji w wysokości 10 procent ludziom, którzy przy danych transferach nie mieli udziału. Rynek jest jaki jest. Kucharski myślał, że utrze nosa Dominikowi Ebebenge, a sam zrobił sobie krzywdę. Nie pokazał jakim jest kozakiem – jestem zupełnie wyzuty z emocji jeśli chodzi o agentów piłkarskich.

Źródło: Orange Sport