Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Duże pieniądze dla Radovicia!

Duże pieniądze dla Radovicia!

0

Podpisał nowy kontrakt z Legią i został najlepiej opłacanym piłkarzem w polskiej ekstraklasie. Miroslav Radović może się pochwalić zarobkami, jakie w warszawskim klubie miał do tej pory tylko jego przyjaciel – Danijel Ljuboja.

“Rado” podpisał z Legią kontrakt, który będzie obowiązywał do koca czerwca 2018 roku. To tak naprawdę oznacza, że w zespole mistrza Polski będzie grał do końca kariery. To będą jednak sowicie wynagradzane przez Legię lata, które Radović spędzi przy Łazienkowskiej. Napastnik stołecznego zespołu, na mocy nowej umowy, zarabia miesięcznie 38 tysięcy euro. Do tego dochodzi bonus w postaci czterech tysięcy euro za każde zwycięstwo.

Po podpisaniu lukratywnego, jak na polskie warunki kontraktu, Radović nie miał jeszcze okazji pokazać się na boisku. Serb leczy kontuzję pachwiny i do gry wróci najprawdopodobniej dopiero w następnej kolejce ligowej, na mecz przeciwko Cracovii. Nie jest tajemnicą, że “Rado” to jeden z ulubionych graczy trenera warszawskiego zespołu Henninga Berga. Jeśli tylko wróci do pełni zdrowia, powinien bardzo szybko odzyskać miejsce w podstawowym składzie.

 

źródło: transfering.pl