90 minut Wojtkowiaka i Gikiewicza!

13 gru 2014, 21:36

Grzegorz Wojtkowiak i Rafał Gikiewicz rozegrali pełne 90. minut w swoich zespołach w ramach 17.kolejki 2.Bundesligi.

Munich 1860 Wojtkowiaka uległo Karlsruher 2:3 na własnym stadionie. Początkowo nic nie zapowiadało porażki gospodarzy, bowiem już w 28 minucie meczu objęli oni prowadzenie po bramce Wittek’a. Taki rezultat utrzymywał się aż do 59 minuty, kiedy to do wyrównania doprowadził Hennings. Niestety na jednym golu gości się nie skończyło i w kolejnych minutach strzelili oni jeszcze dwa gole, które pozbawiły drużynę Munich praktycznie jakichkolwiek szans na osiągnięcie korzystnego wyniku w tym spotkaniu. Stać ich było tylko na honorową bramkę, którą w 74 minucie strzelił Okotie.

Lepszy rezultat osiągnął Gikiewicz, który ze swoim Braunschweig zremisował z Union Berlin 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. W 22 minucie na prowadzenie Braunschweig  wyprowadził Ryu Seung-Woo, jednak gospodarze nie mogli długo cieszyć się z prowadzenia. Już 6 minut później do wyrównania doprowadził Thiel, a wynik spotkania nie uległ już zmianie.