Dwóch Polaków w gronie najlepszych piłkarzy świata!

16 lis 2016, 01:06
Amerykańska stacja telewizyjna „ESPN” sporządziła listę 90 najlepszych piłkarzy świata. W zestawieniu znalazło się miejsce dla dwóch reprezentantów Polski! Zaszczyt spotkał oczywiście Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka.

Ranking był tworzony według pozycji na boisku. Lewandowski w gronie wysuniętych napastników uplasował się na trzecim miejscu, zaraz za Luisem Suarezem z Barcelony i Sergio Aguero z Manchesteru City.

Z kolei Łukasz Piszczek został sklasyfikowany na 6. pozycji wśród prawych defensorów. Rywalizację na tej pozycji zdominował Philipp Lahm. Przed Polakiem znalazło się jeszcze miejsce dla Hectora Bellerina z Arsenalu Londyn, Juanfrana reprezentującego Atletico Madryt), Daniego Alvesa z Juventusu Turyn i Daniego Carvajala  grającego na co dzień w Realu Madryt.

– Kiedy myślisz o Piszczku, zapewne masz na uwadze dynamicznego bocznego obrońcę Borussi Dortmund grającego pod wodzą Juergena Kloppa. 31-latek dostosował się również do oczekiwań Thomas Tuchela. Piszczek jest także ważny dla kadry Polski – podkreślili dziennikarze „ESPN”.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA