17 sty 2015, 13:40

Trzecioligowa Polonia Bytom przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze aż 1-5.
Bramki strzelali:
dla Polonii: Kamil Walesa w 69 minucie –
dla Górnika: Roman Gergel w 34 minucie, Bartosz Iwan w 45 minucie, Jarosław Potoniec w minucie 64, Przemysław Oziębała w 71 i 86 minucie. Polonia Bytom z 44 punktami zajmuje 2 miejsce w III lidze opolsko-śląskiej , ze stratą 2 punktów do Odry Opole, zaś zabrzanie w Ekstraklasie zajmują 6 miejsce z 28 punktami.

Zawisza Bydgoszcz zremisowała z Olimpią Grudziądz 1-1
Bramkę dla Zawiszy strzelił w 47 minucie Sebastian Ziajka, zaś dla Olimpii Dariusz Kłus w 86 minucie.W drużynie Zawiszy testowany był 23-letni pomocnik z Czarnogóry Stefan Denković (ostatnio Puskás Akadémia FC).Zawisza z 9 punktami zajmuje ostatnie miejsce w najwyższe klasie rozgrywkowej w Polsce, a Olimpia w 1 lidze z 32 punktami jest 4.

GKS Tychy wygrał 1-0 z Ruchem Radzionków po bramce Jakuba Bąka w 32 minucie.GKS zajmuje 16 miejsce z 15 punktami w 1 lidze, a Ruch jest liderem w 4 lidze z 32 punktami.

Pogoń Szczecin przegrała z Błękitnymi Stargard Szczeciński 1-2Honorową bramkę dla Pogoni strzelił Takuya Murayama w 74 minucie , zaś dla Błękitnych strzelali Kamil Zieliński w 15 minucie i Radosław Wiśniewski w 53 minucie .Pogoń w T-Mobile Ekstraklasie zajmuje 7 miejsce z 27 punktami, zaś Błękitni w II lidze są szóści z 31 punktami.

Energetyk ROW Rybnik przegrał z Ruchem Chorzów 0-2 po bramkach Grzegorza Kuświka w 5 i 25 minucie.Energetyk jest liderem II ligi z 37 punktami, zaś chorzowianie zajmują przedostatnie, 15 miejsce w Ekstraklasie, zdobywając do tej pory 17 punktów.

Jagiellonia wygrała aż 0-6 z Unią Swarzędz w meczu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.Bramki strzelali Maciej Gajos w 13, 15 i 64 minucie, Pawieł Sawickij w 28 minucie, Mateusz Piątkowski w 55 minucie i Dominik Prusaczyk w 71 minucie z karnego. Jagiellona zajmuje 5 miejsce w Ekstraklasie z 32 punktami, zaś Unia z 25 punktami jest jedenasta w III lidze.

Cracovia Kraków pokonała 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała w Uniejowie.Bramki strzelali: Przemysław Kita w 7. minucie, 16 minut później Mateusz Żytko wykorzystując rzut karny oraz nowy nabytek “Pasów” Erik Jendrisek. Honorowym trafieniem dla “Górali” popisał się Maciej Iwański.

Korona lepsza od GKS-u Bełchatów wygrywając 3:2!Mecz został rozegrany w Bełchatowie, dwie bramki dla kieleckiej drużyny padły po bramkach samobójczych a jedną dołożył Siergiej Pilipczuk.

Górnik Łęczna zalicza sparingową porażkę ze Śląskiem Wrocław. Jedyną bramkę dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego zdobył w 66 minucie gry Piotr Celeban.