Elche Tytonia rozbite przez Barcelonę!

24 sty 2015, 20:55

Niestety, to nie był udany wieczór dla Elche i Przemysława Tytonia! Beniaminek Primera Division uległ na własnym stadionie “Dumie Katalonii” aż 0:6!

Początek spotkania nie zapowiadał aż takiego lania ze strony ekipy Luisa Enrique. Przez pierwsze pół godziny gospodarze dobrze się bronili i mimo otrzymania aż 3 żółtych kartek nie tracili bramek. Niestety mur został rozbity na 10 minut przez przerwą. W 35 minucie pierwszą bramkę w meczu zdobył stoper Gerard Pique po asyście Xaviego.

Druga połowa to już istna kanonada ze strony gości. Najpierw w 55. minucie trafił niezawodny Messi. Potem dwukrotnie cios wyprowadził Neymar. Po kilku minutach przerwy drugiego gola w meczu zdobył Messi, a w doliczonym czasie gry działa zniszczenia dokonał Pedro.

Warto zaznaczyć, że drużyna Tytonia od 57. minuty musiała grać w “10” po czerwonej kartce, którą otrzymał Fajr.

W tabeli Primera Divsion nadal prowadzi Real. Barcelona ze stratą punktu jest druga, z kolei Elche z 17 punktami jest 17 w tabeli.