Strona główna Piłka nożna Piłka kobieca Ewa Pajor bliska podpisania kontraktu z najlepszym klubem w Europie!

Ewa Pajor bliska podpisania kontraktu z najlepszym klubem w Europie!

0

Najlepsza Polska piłkarka – Ewa Pajor dostała propozycję gry w VfL Wolfsburg! Niemiecki klub to dwukrotny triumfator kobiecej Ligi Mistrzów. Młoda Polka podobno jest już “po słowie” ze światowym gigantem. Walkę o aktualną piłkarkę Medyka Konin przegrał inny słynny klub – Paris Saint-Germain.

Na początku stycznia napastniczka reprezentacji Polski odwiedziła Wolfsburg.  – Zobaczyłam nowy stadion, szatnie, murawę. Wszystko było takie profesjonalne  – nie kryje wrażenia Ewa Pajor. Młoda napastniczka miała też okazję porozmawiać z trenerem Ralfem Kellermanem, który dwa dni po spotkaniu z Ewą odebrał na gali FIFA nagrodę dla najlepszego trenera roku. Zresztą na tej samej gali piłkarką roku wybrano pomocniczkę VfL i przyszłą klubową koleżankę Ewy – Nadine Kessler!

Ralf Kellerman to główny pomysłodawca sprowadzenia Ewy do Wolfsburga. Szkoleniowiec zabiega o to już prawie rok! I wydaje się, że wreszcie dopnie swego. – Kiedy zwiedzałam stadion, trener zapytał mnie, czy chcę tutaj zagrać. Odpowiedziałam, że chcę – zdradza napastniczka, która jeszcze w lutym ma parafować ważną od lipca umowę z najlepszym kobiecym klubem w Europie! – W zasadzie już się dogadaliśmy – przyznaje.

Wyścig po Ewę przegrał inny wielki klub – Paris Saint Germain. Dlaczego napastniczka zdecydowała się akurat na Wolfsburg? – Bo to jest najlepszy kobiecy klub na świecie. Takiemu klubowi, tak jak Realowi Madryt, nie odmawia się po prostu  – tłumaczy Ewa Pajor, która w szeregach „Wilczyc” ma zastąpić kończącą po sezonie karierę legendę niemieckiej piłki Martinę Mueller.

Źródło: laczynaspilka.pl/własne