Szymański odmienił losy meczu w Lidze Konferencji. “Chcę zapisać się w historii klubu”

11 sie 2023, 13:58

Sebastian Szymański zaliczył bardzo udany występ w meczu el. LKE przeciwko słoweńskiemu Mariborowi. Piłkarz Fenerbahce Stambuł pojawił się na boisku tuż po przerwie i niedługo później zanotował dwie asysty, pomagając swojej drużynie odnieść zwycięstwo 3:1.

Dwie kluczowe asysty Szymańskiego

W pierwszej połowie meczu 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy Fenerbahce dość niespodziewanie mocno męczyło się z niżej notowanym Mariborem. Co prawda turecki zespół przeważał, ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Od początku drugiej połowy na boisku przebywał Sebastian Szymański, który odmienił losy meczu.

Co prawda reprezentant Polski nie wpisał się na listę strzelców, ale zanotował dwie asysty – przy trafieniach Rodrigo Becao z 58. minuty i Irfana Cana Kahveciego z 62. minuty. W doliczonym czasie rezultat na 3:1 skutecznym strzałem z rzutu karnego ustalił Dusan Tadić.