Gol Lewandowskiego, Bayern pokonał Hilal

17 sty 2015, 20:00

Bayern Monachium pokonał Al Hilal Riyadh 1:4. Jedną bramkę dla “Bawarczyków” strzelił Robert Lewandowski.

Bayern rozpoczął ten mecz bardzo dobrze już w 9. minucie spotkania prowadzili 0:1 po bramce Dante’ego. Dwie minuty później kolejną bramkę dla Bayernu zdobył Bastian Schweinsteiger, a w 18. minucie na 0:3 dla “Bawarczyków” strzelił reprezentant Polski Robert Lewandowski. Po pierwszej połowie Bayern prowadził z Al Hilal Riyadh 0:3.

Na początku drugiej połowy na boisko wszedł Zingerle, który zmienił Manuela Neuera. W 57. minucie Mario Götze zastąpił Roberta Lewandowskiego i już pięć minut później strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Pod koniec meczu honorową bramkę dla Al Hilal strzelił Al Dosari. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:4 dla Bayernu Monachium