Gol Szukały w derbach Bukaresztu!

31 paź 2014, 22:04

Obrońca Steauy i reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania w 45 minucie w derbach Bukaresztu. Po przerwie jego koledzy dołożyli jeszcze 2 bramki i pewnie wygrali mecz 13. kolejki rumuńskiej ekstraklasy.

To Steaua była od pierwszych minut zdecydowanie lepszą drużyną w tym spotkaniu mimo, iż pierwszą bramkę strzelili oni w 45 minucie. Gola strzelił Łukasz Szukała, który dostał podanie z rzutu wolnego i pokonał strzałem głową po koźle do bramki bezradnie interweniującego golkipera Dinama. Gospodarze przypieczętowali prestiżowe zwycięstwo w końcówce po kontratakach. Najpierw w 78. minucie na 2-0 podwyższył Paul Papp, a dwie minuty poźniej 12 gola w obecnych rozgrywkach strzelił Claudiu Keseru, który z 12 trafieniami prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Warto dodać, że w ataku Dinama cały mecz rozegrał Kamil Biliński.

Steaua Bukareszt – Dinamo Bukareszt (3:0)