Hokejowy wynik drużyny Boruca!

13 gru 2014, 18:44

Bournemouth Artura Boruca wygrał 5:3 w hicie Championship z Cardiff City i powróciło na pozycję lidera zaplecza Premier League!

Wynik spotkania już w 1. minucie otworzył Ritchie wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie, w 43. minucie na 2:0 podwyższył Arter, by w doliczonym czasie gry pierwszej części spotkania kontakt z gospodarzami złapało Cardiff za sprawą Jonesa…To jednak nie koniec emocji w pierwszej odsłonie! W drugiej minucie doliczonego czasu gry na 3:1 trafił Pugh.

Zaraz po wznowieniu gry różnicę zniwelował nieco Morrison, który wykorzystał asystę Whittinghama. To jednak nie był koniec emocji. W 67. minucie na 4:2 strzelił Kermorgant. Kiedy gospodarze powoli przyzwyczajali się z rolą zwycięzcy na 4:3, 12 minut przed końcem trafił ponownie Morrison.

Wynik spotkania w 89. minucie ustalił Wilson. W tabeli Bournemouth ponownie zajmuje pierwsze miejsce wyprzedzając Derby, które przegrało z Middlesbrough.