IEM Kolonia 2022: Kursy i Typy Bukmacherskie. ENCE z Polakami w składzie walczy o tytuł

Już jutro wystartuje główna część turnieju IEM Kolonia 2022, a w niej najlepsze ekipy CS:GO powalczą o tytuł. W puli nagród znajdzie się blisko milion dolarów. Polskimi przedstawicielami w tych prestiżowych rozgrywkach będzie dwójka z ENCE. Przedstawiamy typy bukmacherskie na zwycięzcę zmagań w Niemczech.

zakład bez ryzyka w STS

IEM Kolonia 2022: Kiedy i gdzie?

Jedna z największych imprez CS:GO w tym roku odbędzie się w niemieckiej Kolonii. W rozgrywkach weźmie udział 16 najlepszych zespołów z całego świata. Zmagania rozpoczną się 7 lipca, a finałowe starcie zaplanowano na 17 lipca. Turniej cieszy się sporym zainteresowaniem, gdyż po jego zakończeniu większość graczy uda się na miesięczną, wakacyjną przerwę.

W puli nagród znajdzie się dokładnie $972,000. Do zwycięskiej piątki trafi $400,000, a reszta nagród zostanie rozdzielona dla pozostałych zespołów. Na turnieju zobaczymy samą czołówkę światowego CS:GO, więc poziom zmagań będzie stał na najwyższym poziomie.

zakład bez ryzyka w STS

IEM Kolonia 2022: Polacy na turnieju

Polskę będzie reprezentować dwójka graczy z ENCE. Paweł “dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz są stałymi uczestnikami najbardziej prestiżowych rozgrywek na świecie. Po nieudanym występie na Roobet Cup i Blaście z pewnością liczą na zajęcie lepszej pozycji. Obecnie ENCE znajduje się na trzeciej pozycji w rankingu HLTV i wymieniani są jako jedni z faworytów do triumfu na IEM Kolonia 2022.

W pierwszym meczu zmierzą się z Vitality, które przebrnęło przez play-iny wygrywając w decydującym starciu z Sprout. Wydaje się, że to Polacy i spółka powinni być górą w tym starciu, gdyż od zmiany w szeregach francuskiej formacji Vitality nie prezentuje się już tak pewnie. Pojedynek rozpocznie się w czwartek o godzinie 16:00.

IEM Kolonia 2022: Typy Bukmacherskie na zwycięzcę

Rywalizacja w Kolonii zapowiada się niezwykle wyrównanie, a o zwycięstwo w całych rozgrywkach prawdopodobnie powalczą cztery najlepsze zespoły rankingu HLTV. Mowa oczywiście o FaZe, Natus Vincere, ENCE oraz Cloud9. 

Międzynarodowa piątka z FaZe zajęła drugie miejsce na Roobet Cup, gdyż niemiecka formacja BIG sprawiła niemała niespodziankę i pokonała ich w finale. Natus Vincere wystąpi w Kolonii z nowym zawodnikiem – sdy. Po fantastycznym turnieju w Lisbonie, gdzie zwyciężyli rozgrywki spod szyldu BLAST po raz kolejny będzie miał szansę sprawdzić się na rozgrywkach lanowych.

oferta STS na IEM Kolonia 2022

ENCE z Polakami w składzie nie może zaliczyć ostatniego okresu do udanych, więc będą mieli idealną okazję na przełamanie swoich słabości i zajęcie wysokiej lokaty. Ostatnia ekipą wymienianą w gronie faworytów jest Cloud9. Byli zawodnicy Gambit w czerwcu wygrali IEM Dallas i staną przed szansą kolejnego triumfu w serii rozgrywek IEM.

Nasz typ #1: wygrana Natus Vincere (kurs 3.00 w STS)

Nasz typ #2: wygrana Cloud9 (kurs 5.00 w STS)

zakład bez ryzyka w STSZespół z S1mplem w składzie zawsze rozważa się jako jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa. Ukraińska organizacja nie brała udziału w turnieju Roobet, więc miała więcej czasu na przygotowanie odpowiedniej formy na IEM Kolonia 2022.

Cloud9 ustabilizowało swoją formę i może być zadowolone ze swoich ostatnich poczynań. HObbit i spółka przed miesiącem byli najlepsi w Dallas. Nikt nie powinien być zaskoczony jeśli powtórzą ten sukces w Kolonii i po raz kolejny sięgną po triumf na IEM’ie.

IEM Kolonia 2022: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

• Kiedy turniej IEM Kolonia 2022?

Rozgrywki rozpoczną się 7 lipca, a pierwszy mecz G2 – Movistar Riders oraz NIP – Heroic wystartują o godzinie 12:30.

• Jakie typy na IEM Kolonia 2022?

Nasz typ na turniej w Kolonii to: wygrana Natus Vincere lub triumf Cloud9.

• Gdzie obstawiać IEM Kolonia 2022?

Zakłady bukmacherskie na IEM w Kolonii znajdziesz w ofercie bukmacherów: STS, Fortuna i LV BET.

zakład bez ryzyka w eFortuna - na start
pakiet powitalny 3333 zł w LV BET

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA