Kamil Glik nie powstrzymał piłkarzy Lazio

14 sty 2015, 23:19

Kolejnym ćwierćfinalistą Pucharu Włoch zostali piłkarze Lazio Rzym, pokonali oni Torino, w którym występuje środkowy obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik. Rzymianie pewnie pokonali Torino zwyciężając 1:3.

Od początku spotkania piłkarze Lazio dominowali na boisku, po 30 minutach gry prowadzili już 0:2 po bramkach Balde Diao Keity i Miroslava Klose. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ zmianie.

W drugiej połowie do głosu doszli gospodarze, już 3 minuty po wznowieniu gry bramkę kontaktową dla Torino strzelił Josef Martinez. Radość kibiców na stadionie nie trwała jednak długo, bo zaledwie 7 minut później nadzieję drużynie Polaka odebrał Christian Ledesma, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul bramkarza Torino Daniele Padelliego na Miroslavie Klose. Bramkarz gospodarzy obejrzał za to przewinienie czerwoną kartkę i do końca spotkania klub z Turynu musiał sobie radzić w 10.

Torino FC – Lazio Rzym 1:3 (0:2)