Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kamiński trafi do Borussii Dortmund?

Kamiński trafi do Borussii Dortmund?

0

W przyszłym tygodniu ma dojść do spotkania przedstawicieli Lecha Poznań oraz Borussii Dortmund. Mają oni rozmawiać o możliwości transferu Marcina Kamińskiego. Taką sensacyjną informację podał włoski dziennikarz Alfredo Pedulla. Jeszcze bardziej sensacyjnie brzmi kwota, jaką Borussia ma zapłacić za Kamińskiego – aż 3 miliony euro. Jego wcześniejsze doniesienia często się potwierdzały, między innymi to o możliwości transferu Kamińskiego do Palermo, co później potwierdził sam piłkarz Lecha.

Środkowy obrońca Lecha twierdzi, że nic nie słyszał na temat swojego przejścia do klubu z Dortmundu. Oto cytat z jego wypowiedzi:

“Ja w ogóle nie wiem, o co chodzi i skąd się to wzięło. Gdy chłopaki mówiły w autobusie, że piszą w necie o ofercie Borussii Dortmund, to myślałem, że mówią to do Karola Linettego, który siedział przede mną. Jestem tak zaskoczony, że nie wiem, co powiedzieć. Kto by pomyślał, że pojawi się taka informacja… Nie wiem, skąd się wzięła, nie mam pojęcia, o co w ogóle w tym chodzi. Nigdzie nie dzwoniłem, nie dowiadywałem się, nic z tym nie robiłem. Był mecz i musiałem się skupić na nim. Zostawiam te sprawę tak jak jest.”

Jak na razie nie wiemy, czy są to szczere słowa czy kurtuazja ze strony Kamińskiego.