Kapitalne otwarcie sezonu przez Rybusa!

4 sie 2014, 23:54

Kapitalnie nowy sezon rosyjskiej Premier Ligi otworzył Maciej Rybus. W 1. kolejce reprezentant Polski strzelił dwie bramki, a jego Terek Grozny rozgromił aż 4:0 ekipę Janusza Gola, Jakuba Wawrzyniaka i Damiana Zbozienia!

25-letni pomocnik po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 65. minucie strzelając gola na 1:0, w 88. minucie spotkania z kolei ustalił wynik po szczęśliwie wykonanym rzucie wolnym. Chwilę później został zmieniony przez Ismaela Aissatiego.

Pełne 90 minut w drużynie gospodarzy zaliczył także Marcin Komorowski. Z kolei w Amkarze Perm w wyściowym składzie znalazł się tylko Janusz Gol. Jakub Wawrzyniak pojawił się na boisku w 77. minucie, a Damian Zbozień całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Autor: Damian Wilary