Legia umacnia się na fotelu lidera!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:49
2 lis 2014, 19:56

Legia Warszawa pokonała u siebie Ruch Chorzów 2:1 po bramkach Orlando Sa oraz Adama Ryczkowskiego.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Legii, która mogla prowadzić już w 8. minucie spotkania, gdy z rzutu wolnego Helio Pinto miękko dorzucił w pole karne na głowę wchodzącego Ivicy Vrdoljaka, ale pierwszy gol Legii padł w 37. minucie spotkania. Strzelcem bramki został Orlando Sa, który strzelił z rzutu karnego podyktowanym po faulu na Szwochu.

W drugiej połowie Legia zwiększyła przewagę na 2:0. 13 minut przed końcem spotkania kontaktową bramkę dla Ruchu Chorzó strzelił Grzegorz Kuświk.

Ostatecznie piłkarze Legii Warszawa wygrali przy Łazienkowskiej 2:1 i umocnili się na pozycji lidera T-Mobile Ekstraklasy.