Kolejny fatalny mecz Lecha i tylko remis z Cracovią!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 13:52
31 sie 2014, 19:52

Lech Poznań zaliczył kolejny fatalny występ i to przed własną publicznością! W swoim ostatnim spotkaniu na ławce trenerskiej, Krzysztof Chrobak zdołał wywalczyć zaledwie remis z walczącą o każdy punkt Cracovią.

Lech przez większość spotkania miał przewagę, ale w 22. minucie to Cracovia wyszła na prowadzenie. Marcin Budziński z łatwością ograł Luisa Henriqueza i strzałem po ziemi zza pola karnego pokonał Krzysztofa Kotorowskiego.

Druga połowa rozpoczęła się dla Lecha znakomicie. Już kilkudziesięciu sekundach gry Vojo Ubiparip popisał się znakomitym prostopadłym podaniem do Kaspera Hamalainena, który minął Krzysztofa Pilarza i umieścił futbolówkę w siatce.

Swoje akcje miała potem zarówno Cracovia jak i Lech, ale wynik do końca nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Lech Poznań – Cracovia 1:1 (0:1)
0:1 – Budziński 22′
1:1 – Hamalainen 46′

Składy:
Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski – Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez (40′ Barry Douglas) – Karol Linetty, Darko Jevtić – Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen (81′ Dariusz Formella), Szymon Pawłowski (68′ Dawid Kownacki) – Vojo Ubiparip.

Cracovia: Krzysztof Pilarz – Bartosz Rymaniak, Mateusz Żytko, Adam Marciniak, – Deleu, Miroslav Covilo (68′ Paweł Jaroszyński), Boubacar Dialiba (86′ Dariusz Zjawiński), Mateusz Cetnarski, Damian Dąbrowski, Marcin Budziński – Dawid Nowak (81′ Łukasz Zejdler).

Żółte kartki: Kędziora, Linetty (Lech) oraz Covilo (Cracovia).

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock).