Kolejny Ghańczyk zagra w Legii?

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:43
25 maj 2016, 22:14

Legia właśnie dopina pierwszy transfer tego lata. Na Łazienkowską na pewno trafi Sadam Sulley, młodziutki napastnik ghańskiego Vision FC. Wojskowi batalię o tego zawodnika wygrali z takimi firmami jak Anderlecht Bruksela czy Sporting Braga. Jednak jak informuje serwis Legia.net, na celowniku mistrzów Polski jest już kolejny talent z czarnego lądu.

Tym razem chodzi o zaledwie 17-letniego Michaela Baidoo, również z Vision FC. Ghańczyk jest pomocnikiem, a zainteresowanie jego osobą potwierdził prezes Vision, Michael Osekre.

– Legia faktycznie obserwije Baidoo. Cieszymy się, że tak duży klub z Europy obserwuje naszych zawodników oraz ich pozyskuje, czego efektem jest przejście Sulley’a do Polski – powiedział Legia.Net prezes Vision FC, Michael Osekre.

Transfer młodziutkiego pomocnika będzie możliwy jednak dopiero za rok bowiem tak wyglądają przepisy FIFA. Zawodnik, który nie ukończył 18 lat nie może trafić do klubu z innego kontynentu.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA