Kolejny remis drużyny Fabiańskiego

14 kwi 2018, 20:40

Po wyrównanym spotkaniu Swansea City zremisowało z Evertonem 1:1. Cały mecz w bramce gospodarzy rozegrał Łukasz Fabiański.

Pierwsi na prowadzenie w 43. minucie wyszli piłkarze z Liverpoolu. Piłka po obronie Fabiańskiego odbiła się od Naughton i mimo wybicia jej przez jednego z graczy Łabędzi przekroczyła całym swym obwodem linię bramkową. Do wyrównania w 71. minucie spotkania doprowadził Jordan Ayew.

Dla drużyny Łabędzi był to czwarty kolejny mecz bez zwycięstwa w Premier League. Zespół z Walii zgromadził w obecnym sezonie 33 punkty, które dają mu bezpieczne 17. miejsce w tabeli. Everton zajmuje 9. miejsce.

Swansea City  — Everton 1:1 (0:1)