Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Konrad Paśniewski najprawdopodobniej nowym kierownikiem Legii!

Konrad Paśniewski najprawdopodobniej nowym kierownikiem Legii!

0

Stało się to co miało się stać. Marta Ostrowska nie będzie pełnić już roli kierownika drużyny w Legii Warszawa! Jej miejsce najprawdopodobniej zajmie dobrze znany piłkarskim kibicom- Konrad Paśniewski.

Ostrowska jest jedną z osób odpowiedzialnych za dopuszczenie do udziału w rewanżowym spotkaniu z Celtikiem Glasgow nieuprawnionego do gry Bartosza Bereszyńskiego. Pomyłka kosztowała Legię grę w upragnionej Lidze Mistrzów i wielkie miliony euro! Zaraz po spotkaniach kierowniczka oddała się do dyspozycji zarządu, który zdecydował wysłać ją na przymusowy urlop.

Teraz wiemy już, że to był ostatni urlop na  tym stanowisku. Nowym kierownikiem zostanie już raczej na pewno Konrad Paśniewski, były kierownik reprezentacji Polski. Zawodnicy go bardzo cenią i lubię, ale on też ma na swoim koncie wpadki. Pierwsza to mecz z Niemcami i zgłoszenie nieurpawnionego Ludovica Obraniaka, który w poprzednim spotkaniu (z Meksykiem) obejrzał czerwony kartonik. Inna to niezgłoszenie przed Euro 2012 do kadry trzech obcokrajowców. Polańskiego, Perquisa i Boenischa.

Czy to będzie dobry wybór? Okaże się już niebawem.

Autor: Damian Wilary