Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Korona bez Trytki w meczu z Lechią?!

Korona bez Trytki w meczu z Lechią?!

0

Przemysław Trytko w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy nabawił się drobnej kontuzji mięśnia dwugłowego i jego występ w spotkaniu z Lechią Gdańsk stoi pod dużym znakiem zapytania. 

Korona Kielce do kolejnej kolejki Ekstraklasy przygotowywała się w dobrych nastrojach. Nastąpiła w końcu znaczna poprawa gry. Widać ducha walki w drużynie czego efektem było pokonanie w ostatniej kolejce Wisły Kraków 3:2. Ponad to Złocisto-krwiści nie przegrali od trzech kolejek.

Niestety nie wszyscy mają dobre humory i powody do radości. Przykładem jest Przemysław Trytko, który wygraną w Wisłą okupił kontuzją mięśnia dwugłowego. Kontuzja wydaje się być niegroźna, ale lepiej chuchać na zimne i nie ryzykować pogłębieniem urazu. Pod nieobecność byłego napadziora Jagiellonii, ma zagrać Siergiej Chiżniczenko.

Lepiej za to wygląda sytuacja Jacka Kiełba, który również leczył uraz mięśnia dwugłowego. Pomocnik nie wystąpił w meczu z Wisłą, ale teraz jest już wszystko w porządku i wspólnie z drużyną przygotowuje się do kolejnych ligowych batalii.

Prawdopodobnie w meczu z Lechią, oprócz Trytki, nie wystąpią także Zbigniew Małkowski i Krzysztof Kiercz.