Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kto zdobędzie pierwszy komplet punktów w sezonie!?

Kto zdobędzie pierwszy komplet punktów w sezonie!?

0

Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie dwóch outsiderów ekstraklasy – Cracovia – Korona. Dla ewentualnego zwycięzcy tego spotkania będą to pierwsze trzy punkty w tym sezonie.

Oba zespoły póki co nie prezentują najwyższego poziomu, jednak obaj trenerze wierzą, że ich drużyny w końcu się przełamią i zaczną zdobywać cenne punkty. Jak wiemy sezon wydłużony jest o dodatkowe siedem kolejek, jednak każda drużyna chce być w grupie mistrzowskiej (Drużyny 1-8 po 30. kolejkach).

Gospodarz dzisiejszego pojedynku – Cracovia Kraków, w tym sezonie póki co przegrała 0:2 z Górnikiem Zabrze, 1:3 z Legią Warszawa oraz 1:2 z Jagiellonią Białystok. Dzisiaj piłkarze z Krakowa zapowiadają przełamanie i zdobycie pierwszych punktów w sezonie, które mogą się bardzo przydać zarówno drużynie jak i trenerowi “pasów”.

Korona Kielce również nie zachwyca. W dotychczasowych trzech meczach, kielczanie przegrali z Zawiszą Bydgoszcz, GKS Bełchatów oraz zremisowali w trzeciej kolejce z Pogonią Szczecin.

Obie drużyny mają ochotę na zgarnięcie trzech punktów, jednak oglądając te dwie drużyny w poprzednich spotkaniach, bardzo możliwym wynikiem spotkania jest remis, który jak zobaczyć można w tabeli – nie przyniesie korzyści ani Cracovii ani Koronie.

Cracovia – Korona dziś o godzinie 18:00

 

Autor: Grzegorz Hetman