Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Lechia jednak chce Mile!

Lechia jednak chce Mile!

0

Jednak to prawda. Lechia Gdańsk, chce mieć w swoich szeregach Sebastiana Milę. Biało-zieloni potwierdzili to w specjalnym oświadczeniu. 

Lechia Gdańsk wystosowała specjalny komunikat, z którego jasno wynika, iż chcą pozyskać bohatera ostatnich tygodni, Sebastiana Milę.

Klub potwierdza, że zgłosił się w dniu dzisiejszym do Zarządu Śląska Wrocław z oficjalnym zapytaniem o wydanie zgody na rozpoczęcie rozmów transferowych z Sebastianem Milą.

– Chcielibyśmy, żeby Sebastian wrócił do domu i w Gdańsku kontynuował swojąkarierę grając w drużynie Lechii i w barwach, które były mu zawsze bliskie – mówi Adam Mandziara, prokurent Zarządu. – Sebastian wydaje się też tego chcieć, będziemy więc starać się dojść do porozumienia ze Śląskiem w sprawie jego transferu.

Bohater ostatnich tygodni w wieku 32 lat przeżywa renesans formy piłkarskiej. Sebastian Mila wdarł się na nowo w serca kibiców swoją znakomitą grą dla Reprezentacji Polski. Świetną zmianą w meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Niemcami, gdzie był współautorem historycznego zwycięstwa i piękną bramką strzeloną reprezentacji Gruzji.