Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Legia utrzyma 1. miejsce w tabeli?

Legia utrzyma 1. miejsce w tabeli?

0

Dziś o godzinie 15.30 Piast Gliwice zmierzy się u siebie z Legią Warszawa.

Piast jest w tym meczu skazany na porażkę. W tabeli zajmuje 12. miejsce z 12 punktami na koncie. Jak do tej pory, Gliwiczanie wygrali 3 spotkania, 3 zremisowali i 4 przegrali. Bilans bramek to 11:13. Z ostatnich 4 ligowych spotkań wygrali jednak właśnie 3. Przegrali tylko w ostatniej kolejce z Koroną Kielce. Jakby jednak na to nie spojrzeć, z Legią, która jest w gazie będzie niesamowicie ciężko.

Legioniści natomiast na swoim koncie mają już 20 punktów. W tej chwili zajmują 2. miejsce w tabeli, ale Górnik swój mecz w tej kolejce już rozegrał. Piłkarze Legii jak do tej pory 6 razy wygrali, 2 razy zremisowali i 2 razy przegrali. Ostatnio jednak są w świetnej formie. Wydaje się, że dzisiejszy mecz to będzie spacerek. A może jednak Piast postawi się Legii?

Piast Gliwice – Legia Warszawa / niedziela, 05.10.2014, 15.30

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Przewidywane składy:

Piast: Jakub Szmatuła – Adrian Klepczyński, Csaba Horvath, Kornel Osyra, Piotr Brożek – Bartosz Szeliga, Łukasz Hanzel, Radosław Murawski, Gerard Badia – Ruben Jurado – Kamil Wilczek.

Legia:  Dusan Kuciak – Łukasz Broź, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski – Michał Żyro, Tomasz Jodłowiec, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk – Orlando Sa.

Autor: Kamil Kwiatkowski