Liga rosyjska: Sebastian Szymański w pierwszym składzie na mecz z FK Krasnodar

Aktualizacja: 19 sty 2023, 08:05
20 paź 2019, 20:12

Dinamo Moskwa zremisowało 1:1 na własnym boisku z FK Krasnodar w meczu 13. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Na boisku od pierwszej minuty spotkania obserwowaliśmy Sebastiana Szymańskiego.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla gospodarzy. W 3. minucie wynik spotkania otworzył Grigory Morozov. Na odpowiedź gości musieliśmy poczekać pół godziny. Bramkę na 1:1 strzelił Martynovich po asyście Stotskiyego. Goście pomimo posiadania piłki na poziomie 67% nie byli w stanie zmienić rezultatu dzisiejszej rywalizacji. Mecz obfitował  w faule i nieprzepisowe zagrania, sędzia pokazał dziś aż 8 żółtych kartek.

Sebastian Szymański został zmieniony w 82. minucie przez Miguela Cardoso. Były legionista wg portalu sofascore otrzymał notę 6.7, co oznacza, że był niewyróżniającą się postacią w moskiewskiej drużynie.

Drużyna Polaka po dzisiejszym meczu znajduje się na 15. miejscu w tabeli ligi rosyjskiej.

Dinamo Moskwa – FK Krasnodar 1:1 (1:1)