Liga rosyjska: Solidny występ Sebastiana Szymańskiego

Aktualizacja: 31 sty 2023, 12:21
5 paź 2019, 15:07

Dynamo Moskwa przegrało wyjazdowe spotkanie 0:2 z FK Orenburg w 12. kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi. W drużynie gości cały mecz na boisku spędził Sebastian Szymański.

Przed dzisiejszą rywalizacją za delikatnego faworyta uchodziła drużyna z Moskwy. Jednak czerwona kartka jaką otrzymał Artur Yusupov pod koniec pierwszej połowy mocno pokrzyżowała plany Dynama. W drugiej połowie goście nie byli w stanie oddać choćby jednego celnego strzału na bramkę rywali. Gospodarze natomiast pewnie wypunktowali przyjezdnych, a dzięki bramkom zdobytym w 61. i 88. minucie zapewnili sobie kolejne 3 punkty w lidze.

Były gracz warszawskiej Legii Sebastian Szymański spędził na boisku pełne 90 minut i wg portalu sofascore został uznany jednym z najlepszych na boisku w drużynie gości. Taki wynik spotkania oznacza, że drużyna Dynama niezmiennie znajduje się w strefie spadkowej rosyjskiej Priemjer-Ligi.

5 października 2019, 13:00 – 12. kolejka Priemjer-Ligi:
FK Orenburg 2-0 Dynamo Moskwa