Liga Typerów 2023/2024 – ruszył nowy sezon. Pula nagród wzrosła aż do 47 000 euro!

Aktualizacja: 3 sie 2023, 13:34
2 sie 2023, 18:30

Wraz z początkiem sierpnia do gry wraca Liga Typerów Johnnybet! Rozpocznij swoją przygodę z darmowymi zakładami bukmacherskimi i walcz o nagrody z łącznej puli nagród 42 000 euro. Liga Typerów Johnnybet to miejsce, w którym dodajesz swoje typy bukmacherskie i grasz o prawdziwe pieniądze!

Liga Typerów Johnnybet – sezon 2023/2024

W Lidze Typerów w serwisie Johnnybet możesz zmierzyć się z graczami z całego świata interesującymi się zakładami bukmacherskimi. Rywalizacja polega na poprawnym typowaniu wyników zdarzeń sportowych i walce o nagrody pieniężne. Dużym plusem Ligi Typerów online jest darmowy dostęp, więc nie musisz angażować własnych środków.

Każdy sezon Ligi Typerów Johnnybet trwa 10 miesięcy, a największe znaczenie ma długofalowy wynik. Wszystkie postawione kupony liczą się do ogólnego rankingu, w którym do wygrania jest 42 000 euro z puli nagród. Sezon rozpoczyna się 1 sierpnia, a kończy 31 maja kolejnego roku. Dodatkowo każdy gracz klasyfikowany jest w rankingu miesięcznym i w nim również znalazły się nagrody w postaci koszulek meczowych.

Darmowa Liga Typerów Johnnybet
Darmowa Liga Typerów Johnnybet

W przerwie między sezonami (czerwiec – lipiec) użytkownicy rywalizują w przedsezonie z pulą nagród 5 000 euro. Już od 1 sierpnia rozpoczyna się gra o nagrody główne w 10-miesięcznej kampanii. Na wynik w rankingu miesięcznym składa się suma profitu ze wszystkich kuponów w danym miesiącu. W rankingu sezonowym sumowane są wyniki z każdego miesiąca, a typer z najlepszym wynikiem otrzyma nagrodę główną 15 000 euro (ok. 70 000 złotych).

Liga Typerów Johnnybet – Jak dołączyć?

Jeśli chcesz wziąć udział w darmowej Lidze Typerów organizowanej przez Johnnybet wystarczy, że założysz konto na stronie johnnybet.com. Rejestracja jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka chwil. Po założeniu konta możesz od razu przejść do postawienia swojego kuponu i walki o wysoką pozycję w rankingu. Kreator kuponów jest intuicyjny i nie różni się niczym od najbardziej popularnych stron bukmacherskich.

W razie problemów w każdym momencie możesz skorzystać z samouczka, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.

kreator kuponów johnnybet
kreator kuponów johnnybet

Rozliczanie każdego z kuponów jest błyskawicznie i najczęściej po kilkunastu minutach możesz sprawdzić swoje statystyki w danym momencie. W Lidze Typerów Johnnybet znajdziesz wskaźniki, które przedstawią Ci, jak prezentują się Twoje zyski w przejrzysty sposób. Tak szczegółowych danych nie znajdziesz u żadnego bukmachera, więc Liga Typerów online jest nie tylko szansą na wygranie wartościowych nagród, ale może być również przydatnym narzędziem do kontroli swoich zakładów bukmacherskich.

Przykładowo po wejściu w profil dowolnego użytkownika zobaczysz jego obecny wynik w postaci wykresu. Znajdziesz tam również liczbę postawionych typów, yield, ODI i zysk. Pod grafiką tłumaczymy, co oznaczają dane pojęcia.

wykres w profilu gracza Johnnybet
wykres w profilu gracza Johnnybet

W tym przypadku 48 oznacza liczbę postawionych typów. Jak widać na powyższej grafice, każdy z nich został rozliczony, a 26 okazało się wygranych. To pozwoliło na zdobycie 6,86% yield – stosunek zarobku gracza do poniesionych przez niego wydatków na kupony i ODI 12.88 – różnica pomiędzy kursem zawarcia kuponu, a kursem, jaki był w momencie zakończenia przyjmowania zakładów. Ostatnim parametrem jest zysk, czyli najważniejszy wynik, od którego uzależniona jest Twoja pozycja w rankingu końcowym.

TOP5 Ligi Typerów w poprzednim sezonie
TOP5 Ligi Typerów w poprzednim sezonie

Darmowa Liga Typerów – nagrody

Dla najlepszego gracza w każdym sezonie przygotowano prestiżowe miano Typera Roku wraz z unikalną odznaką na platformie Johnnybet. Miłym dodatkiem jest również nagroda główna w postaci 15 000 euro. Na to wyróżnienie zasługuje najlepszy typer, który pracował na swoją pozycję przez cały sezon, a inni użytkownicy mogli śledzić jego poczynania.

Wszystkie postawione zakłady są jawne i mogą posłużyć inny graczom do inspiracji. Liga Typerów Johnnybet to społeczność dzieląca się swoimi typami i przemyśleniami na temat danych wydarzeń. Jeśli Twoje zakłady przyczynią się do zwiększenia swojego zysku, reszta społeczności może nagrodzić Cię darowizną na podpięty adres PayPal/Skrill.

Liga Typerów JohnnyBet

Warto zaznaczyć, że pula nagród została zwiększona w porównaniu do zeszłego sezonu, a typerzy na wysokich pozycjach mogą liczyć na pokaźniejsze sumy pieniężne. W puli nagród znajdują się 42 000 euro (30 000 Liga Typerów + 12 000 Ligi Prywatne – opisane poniżej). Jeśli chcesz otrzymać nagrodę pieniężną konieczne jest podpięcie swojego konta na platformie Johnnybet do adresu PayPal lub Skrill.

Podział nagród:
1. miejsce – 15 000 euro
2. miejsce – 5000 euro
3. miejsce – 2000 euro
4. miejsce – 1000 euro
5. miejsce – 800 euro
6. miejsce – 600 euro
7. miejsce – 450 euro
8. miejsce – 300 euro
9. miejsce – 200 euro
10. miejsce – 175 euro
11. miejsce – 150 euro
12. – 13. miejsce – 125 euro
14. – 15. miejsce – 100 euro
16. – 20. miejsce – 75 euro
21. – 30. miejsce – 50 euro

Biro85 - zwycięzca poprzedniego sezonu Ligi Typerów
Biro85 – zwycięzca poprzedniego sezonu Ligi Typerów

Ligi Prywatne – dodatkowa rywalizacja w Lidze Typerów Johnnybet

Każdy z użytkowników Ligi Typerów Johnnybet rywalizuje w rankingu ogólnym, ale to nie wszystko. Po dołączeniu do lig prywatnych masz szansę na wygranie dodatkowych nagród. Każda liga posiada swój wewnętrzny ranking, a oprócz tego prowadzona jest klasyfikacja wszystkich lig. Możesz również utworzyć swoją własną ligę i zmierzyć się ze swoimi znajomymi w prywatnych rankingach.

W serwisie Johnnybet znajdziesz wyróżnione ligi prywatne z nagrodami. Po dołączeniu do każdej z nich zakłady na Premier League, Ligue 1, Serie A, Bundesligę, LaLigę, europejskie puchary, ligę amerykańską i tenis będą klasyfikowane osobno. Co to oznacza?

Wszystkie Twoje zakłady liczone są do ogólnego rankingu, ale kupony na jedną z poszczególnych lig klasyfikowane będą w danej lidze prywatnej. Na każdą z podanych lig przeznaczono 1500 euro puli nagród. Po wejściu w jedną z nich wystarczy kliknąć przycisk “Dołącz do ligi”.

wyróżnione ligi prywatne
wyróżnione ligi prywatne

Już dzisiaj rozpocznij grę z darmowymi typami bukmacherskimi w Lidze Typerów Johnnybet i powalcz o nagrody pieniężne. Jesteś ekspertem od jednej z najlepszych lig piłkarskich? Może specjalizujesz się w tenisie? Zdecyduj sam, do której wyróżnionej ligi prywatnej chcesz dołączyć i zgarnij dodatkowe środki. Od 1 sierpnia rozpoczyna się sezon 2023/2024, więc nie trać czasu i wejdź do gry o nagrody z puli 42 000 euro!

Liga Typerów Polski-Sport.pl – sezon 2023/2024

Polski-Sport.pl od zeszłego sezonu umożliwia swoim czytelnikom grę w lidze prywatnej i walce o 5000 złotych. W pierwszej odsłonie Ligi Typerów Polski-Sport.pl do rywalizacji dołączyło 76 użytkowników, a już od 1 sierpnia czekamy na nowych graczy.

Podział nagród Ligi Typerów Polski-Sport.pl:
• 1. miejsce – 1000 zł
• 2. miejsce – 800 zł
• 3. miejsce – 600 zł
• 4. miejsce – 400 zł
• 5. miejsce – 200 zł
• 6-10. miejsce – 100 zł

Dodatkowo każdego miesiąca będziemy nagradzać trzech najlepszych typerów książkami o tematyce sportowej.

Jak dołączyć do Ligi Typerów Polski-Sport.pl?
➜ Kliknij w poniższy obrazek;
➜ Zarejestruj się w serwisie Johnnybet.com;
➜ Następnie wpisz następujący kod we właściwym miejscu: 90TCA9

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA